Пятница, августа 07, 2020

Саме така форма взаємодії з чугуївцями активно використовується в умовах карантинних обмежень

Тема прямої лінії передбачала можливість поставити різноманітні запитання, а саме: актуальні питання в напрямку землекористування, економіки, архітектури, надання послуг населенню у сфері торгівлі, побутового обслуговування, житлово-комунального господарства та автотранспортних перевезень.

Цього разу найбільше телефонних дзвінків надійшло від жителів Осинівки. Болючим для місцевих мешканців є питання відновлення перевезення громадським транспортом. Відповідаючи на це запитання, Ігор Кащавцев повідомив, що в міській раді наступного тижня відбудеться нарада, на якій буде розглядатись питання щодо пасажирських перевезень у Чугуєві, і про результати і прийняті рішення заявникам буде повідомлено. Також мешканці Осинівки висловили побажання змінити місце розташування контейнеру для негабаритного сміття, переставивши його ближче до вулиці Спортивна, і оповістити про це населення. Надійшло й прохання від осинівців покосити траву вздовж дороги по вулиці Пирогова (на спуску до вул.Осинівська) та виконати ремонт дороги по вулиці Пирогова.

Низка питань стосувались необхідності проведення ремонтних робіт у багатоповерхових будинках Чугуєва. Так, мешканець будинку №28 по вулиці Старонікольська звернувся з проханням виконати ремонт вхідної групи до першого під’їзду, а мешканець будинку №6 по провулку Чайковського попросив надати допомогу в обстеженні та ремонті покрівлі.

Мешканці Зачуговки поскаржились на те, що поряд з вулицею Золотий яр працівники радгоспу «Чугуївський» перекопали дорогу, що перешкоджає пересуванню, а також попросили вжити заходів щодо запобігання утворенню стихійного сміттєзвалища на території від вулиці Липова до вулиці Золотий яр.

Голова гаражного кооперативу «АРЗ» звернулась з проханням надати допомогу у вирішенні питання продовження дії договору на електропостачання з «Харківобленерго» та інших проблемних питань.