Пятница, августа 07, 2020

Директор облавтодору ознайомив голову ХОДА з матеріально-технічною базою підприємства, що є найбільшим в країні в своєму профілі.

На балансі облавтодору наразі знаходиться 630 одиниць дорожньо-будівельної техніки, 309 будуть задіяні в роботі в особливо складний зимовий період. Олексій Кучер особисто переконався в тому, що хоча техніка підприємства переважно не нова, але вона перебуває в робочому стані і здатна виконувати роботи.

У кінці минулого року від Укравтодору підприємство отримало 10 одиниць нової техніки, яка, при необхідності, буде задіяна для робіт не тільки на території Харківської області, а й сусідніх. Також облавтодор оновлює матеріально-технічну базу за рахунок власних коштів.

«У цьому році за власні оборотні кошти ми придбали три нові установки для ямкового ремонту, деяку малу механізацію. Це все - на суму близько 8 млн гривень », - зазначив директор підприємства Віталій Мачула. Він також окремо зупинився на підготовці ДП «Харківський облавтодор» до осінньо-зимового періоду, повідомивши, що зараз йде підготовка техніки та заготівля запасів сольової суміші.

На завершення робочої поїздки до Чугуєва Олексій Кучер обговорив з міським головою Галиною Мінаєвою ряд робочих питань, на допомогу у вирішенні яких з боку обласної влади розраховує наш муніципалітет.