Пятница, августа 07, 2020

Останнім часом в соціальних мережах активно поширюється інформація з закликом до участі в мітингу проти організації дистанційного навчання, який планується провести 22 липня біля Чугуївської міської ради. Повідомлення у вайбер-групах містять інформацію щодо активної роботи органів управління освітою в цьому напрямку.

Інформуємо усіх зацікавлених осіб, що станом на 17.07.2020 відсутні офіційні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо організованого початку 2020/2021 навчального року, а також будь-які рішення Уряду щодо продовження карантину. Відповідно, будь-яка інформаційна робота з батьківською громадськістю щодо початку навчального року та форм організації навчання не проводиться.

На цей час здійснюється активна підготовка закладів освіти до нового навчального року в звичайному режимі, а саме: проводиться закупівля меблів, дидактичних матеріалів, комп’ютерної техніки для майбутніх першокласників, ведуться будівельні та ремонтні роботи, триває реалізація проєктів «Разом у майбутнє». На 17-19 серпня заплановано проведення огляду готовності закладів освіти до нового навчального року.

Організація роботи в новому навчальному році здійснюватиметься виключно відповідно до рішень Уряду щодо карантинних обмежень, рекомендацій Міністерства освіти і науки України про організацію освітнього процесу та постанов Головного державного санітарного лікаря України, що стосуватимуться умов роботи закладів освіти.

Просимо керуватися офіційними джерелами інформації, зокрема, документами, розміщеними на сайті Міністерства освіти і науки України https://mon.gov.ua/ua/npa, Кабінету Міністрів України https://www.kmu.gov.ua/, Міністерства охорони здоров’я України https://moz.gov.ua/golovnij-derzhavnij-sanitarnij-likar-ukraini.