Традиційно Чугуївська міська рада проводить конкурс «Мій дім, мій двір, моя вулиця», переможці якого будуть відзначені на урочистостях з нагоди Дня міста у серпні 2020 року. В’ячеслав Казмін, якій мешкає на вулиці Дачній, бере участь у конкурсі щорічно та в 2017 році став переможцем в номінації «краща приватна садиба». Його вироби ручної роботи, фонтани і озеленення подвір’я не залишають байдужим нікого з гостей. Але він не обмежується своєю територією. В’ячеслав Юрійович разом з сусідами очистили прилеглу лісосмугу і перетворили її в паркову зону для відпочинку – з лавочками, гойдалкою, турніками і навіть з лижною трасою.

«Ви демонструєте гарний приклад чугуївцям, як потрібно любити і доглядати за своїм містом» - зазначила міський голова в розмові з В’ячеславом Казміним.

Заявки на участь у конкурсі «Мій дім, мій двір, моя вулиця» приймаються за телефонами : 2-30-54, 2-27-36, 4-10-48,  на электронні адреси: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.