Четверг, июля 09, 2020

Шановні мешканці Чугуєва! Кожен з нас хоче ходити по чистих міських вулицях, відпочивати в упорядкованих парках, гуляти доглянутими скверами, дихати свіжим повітрям. Для цього необхідно щодня прибирати місто, обслуговувати місця для збору сміття, проводити роботи на полігоні твердих побутових відходів. Цим в місті займається КП «Чугуївський комунальний комплекс» Чугуївської міської ради. Зараз підприємство-виконавець послуг з вивезення твердих побутових відходів зіткнулося з численними труднощами щодо забезпечення транспорту паливно-мастильними матеріалами, обслуговуванням і ремонтом

Уряд та Верховна Рада України затвердили і прийняли низку законодавчих актів щодо збору, вивезення, утилізації та захоронення твердих побутових відходів. На підставі цих законодавчих актів КП «Чугуївський комунальний комплекс» Чугуївської міської ради виконав розрахунки норм накопичення твердих побутових відходів всіма категоріями споживачів. Відповідно до наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30.08.2013 №426 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо застосування одиниці маси, як основної одиниці під час здійснення операцій поводження з побутовими відходами», на підставі листа директора комунального підприємства «Чугуївський комунальний комплекс» від 02.04.2020 у зв’язку з необхідністю визначення обсягів виробництва та реалізації послуг із збирання, зберігання, перевезення та утилізації твердих побутових відходів, рішенням №115 від 22.05.2020г. виконавчого комітету Чугуївської міської ради було затверджено нові норми накопичення твердих побутових відходів для міста Чугуїв.

У зв'язку із затвердженням норм накопичення ТПВ, змінюється сума нарахування за послугу. З 1 червня 2020 року вартість вивозу ТПВ в місяць становитиме 15 грн 39 коп. – для мешканців багатоквартирних будинків та 16 грн 25 коп.  – для мешканців приватного сектору.

Адміністрація підприємства КП «Чугуївський комунальний комплекс» просить жителів Чугуєва сплатити наявні борги і прийти в абонентний відділ підприємства для укладання нових договорів.

Шановні городяни! Разом ми зможемо зробити наше місто чистим, затишним і красивим! Дякуємо за розуміння!

Адміністрація КП "Чугуївський комунальний комплекс"