Четверг, июля 09, 2020

Зі святом малечу привітали та привезли смаколики до святкового столу заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету Людмила Макаренко, заступник міського голови Тетяна Вінник, начальник Служби у справах дітей Ірина Коротич. Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей завжди знаходиться під особливою увагою міського голови Галини Мінаєвої. Звичайно ж, у святковий день його вихованці не могли залишитися без привітань та приємних сюрпризів. Діти, які перебувають зараз в ЦСПРД в зв'язку зі складними життєвими обставинами, залюбки зустрічали гостей, ділилися з ними своїм гарним настроєм та раділи подарункам. Тож нехай доля буде прихильною до цих хлопчиків та дівчаток, життя подарує їм щасливе сімейне життя та люблячих батьків поряд

Довідково:

Перебування малюків у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей – це не тільки всебічна підтримка родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах. Це щоденна клопітлива робота психолога, педагогів, вихователів. Це повноцінне харчування дітей, режим навчання та відпочинку. А влітку ще і оздоровлення! Ігри, свята, екскурсії, походи, процедури загартування на свіжому повітрі.

Шановні батьки! Якщо ваша родина потрапила тимчасово у складні життєві обставини, на вирішення яких потрібен час (знайти нову роботу, провести ремонтні роботи, пройти лікування), з питання влаштування дитини до Чугуївського міського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей звертайтеся до служби у справах дітей виконавчого комітету Чугуївської міської ради за адресою: м.Чугуїв,  вул.Старонікольська, 37, каб. 6. Прийомний день: щосереди з 8.00 до 12.00 години.