Четверг, января 21, 2021

Документ передбачає заходи щодо підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, протидії злочинності на території міста Чугуєва, вдосконалення діяльності поліції, сприяння у впровадженні новітніх систем і методів роботи. Меморандум про співпрацю підписали міський голова Галина Мінаєва та начальник Чугуївського відділу поліції ГУНП в Харківській області Сергій Зінчук.

Пріоритетними напрямами документу визначено поетапне запровадження та встановлення інтелектуальних систем відеоспостереження на території міста Чугуєва з метою протидії злочинним проявам, фіксації правопорушень, встановлення місцезнаходження злочинців, їх ідентифікації та притягнення до передбаченої законом відповідальності.

Згідно з Меморандумом, завданнями співпраці також є покращення взаємодії між міською радою і відділом поліції, підвищення якості надання поліцейських послуг, напрацювання спільних робочих заходів щодо реалізації проєктів та програм, спрямованих на підтримання публічної безпеки з метою утворення безпечного простору на території міста Чугуєва.

Відділ внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.