Четверг, июля 09, 2020

Мова йде про підприємців І та ІІ групи. У середу, 27 травня, на позачерговій сесії міської ради було розглянуто проєкт рішення «Про підтримку суб’єктів підприємницької  діяльності в умовах обмежувальних заходів».  Депутати міської ради ухвалили рішення,  згідно з яким на період з 1 травня до 31 травня  для платників єдиного податку 1 та 2 групи, яким заборонено здійснювати діяльність під час карантину, поширюється ставка 0%. Проєкт даного рішення був підготовлений за дорученням міського голови Галини Мінаєвої, до якої звернулись підприємці Чугуєва з проханням надати їм підтримку під час карантину.

Рішення сесії передбачає наступне:

Встановити тимчасово, на період з 01 травня 2020 року по 31 травня 2020 року, такі ставки єдиного податку з розрахунку на календарний місяць з обов’язковим поданням заяви щодо застосування пільги до Харківського управління Головного управління Державної податкової служби України в Харківській області до 01 липня 2020 року із зазначенням місця здійснення та видів діяльності:

1.1. Для першої групи платників єдиного податку – 0 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року:

– для суб’єктів господарювання, яким заборонено здійснювати діяльність відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 (із змінами) «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»;

1.2. Для другої групи платників єдиного податку – 0 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року:

– для суб’єктів господарювання, яким заборонено діяльність відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Підприємцям, які вже сплатили єдиний податок за травень, ці кошти будуть враховані в рахунок майбутніх платежів.

Організаційний відділ ради апарату Чугуївської міської ради.