Четверг, июля 09, 2020

На вулиці Гвардійській на ділянці від будинку № 6 до вулиці Музейної облаштовано тротуар.

Тротуар на цій ділянці відремонтовано за зверненнями громадян, що надходять до Чугуївського міської ради та КП «Чугуївський комунальний комплекс». Роботи виконала підрядна організація за кошти міського бюджету.

Підрядною організацією за кошти міського бюджету  завершено роботу з облаштування тротуару по вул. Зачуговській. У подальшому заплановано облаштування додаткового пішохідного переходу через дорогу по вул. Зачуговській з нанесенням розмітки та встановленням відповідних дорожніх знаків.

Підрядною організацією за кошти міського бюджету продовжується робота з облаштування тротуару по вул. Леонова (від вул. Гвардійська до магазину «Електродім»).

КП «Чугуївський комунальний комплекс» розпочато роботу з поточного ремонту (відсипки) доріг у місті за заявками мешканців, що надходять на підприємство у письмовому вигляді та за допомогою електронних сервісів. Роботи з грейдування та відсипки проводяться по вулицях Добролюбова (на ділянці біля колишнього меблевого комбінату), Калмицькій, Осинівській.

Продовжується робота щодо реалізації проєктів-переможців конкурсу «Громадсь-кий бюджет міста Чугуєва»: виконується облаштування майданчика для збору сміття по вул. Давній вал.

Дільницею озеленення та благоустрою міста продовжуються роботи з обрізки та кронування дерев,  покосу та прибирання трави у скверах та парках. Прибираються території загального користування, зупинки  громадського транспорту на території міста.

Підрядною організацією продовжується робота з капітального ремонту меморіалу у сквері Слави за рахунок коштів місцевого бюджету. Наразі виконуються  роботи з реставрації елементів монументу. Найближчим часом розпочнеться робота з встановлення гранітних плит.