Среда, ноября 25, 2020

Тема спілкування – «Загальні питання життєдіяльності міста». На пряму телефонну лінію громадяни активно звертались з різних причин, але переважна більшість дзвінків стосувалась вирішення питань житлово-комунального господарства

Голова ОСББ звернувся з питань ремонту тротуарної доріжки на прибудинковій території в м-ні Авіатор та приведення у належний стан занедбаної території будівлі колишньої КЕЧ. Галина Миколаївна надала роз’яснення про ремонтні роботи, які заплановано та вже виконуються в поточному році в м-ні Авіатор. Також дала доручення повторно звернутися до відповідних державних організацій, які повинні утримувати свої будівлі та їх території у належному стані.

Кілька дзвінків надійшло від батьків, діти яких скоро повернуться до дитячого садочку. Вони звернулись з проханням встановити альтанку від сонця на дитячому майданчику в дитячому садку №3 (група №12). Галина Мінаєва зазначила, що освітня галузь є однією з пріоритетних у розвитку міста, має належне фінансування, і запевнила, що протягом найближчого часу альтанку у дитячому садочку буде встановлено. Також міський голова повідомила, що цього року заплановано виконати капітальний ремонт огорожі дитячого садочка за кошти міського бюджету.

Мешканці с.В.Хутір висловили подяку міському голові за те, що їх попередні прохання не залишились без уваги, а саме: виконані роботи по відсипці дороги у населеному пункті та встановлені нові дорожні знаки. А зараз їх турбує питання заміни зупинки громадського транспорту. Галина Миколаївна відповіла, що наше комунальне підприємство не є балансоутримувачем зупинок і тому не може виконати ці роботи. В той же час вона повідомила, що зупинки заплановано замінити в поточному році балансоутримувачем зупинки – Державним підприємством «Дороги Харківщини».

Голова ОСББ з вул.Гвардійської звернулась з проханням надати фінансову допомогу ОСББ для встановлення в житловому будинку ІТП, а саме компенсацію за «теплим кредитом». За підсумками півріччя буде переглядатися бюджет і враховано дане звернення.

Люди похилого віку з будинку по вул.Музейній, 9 просили міського голову посприяти скорішому відновленню роботи ліфта, який через складну несправність не працює вже понад місяць. На його ремонт виділено фінансування з міського бюджету – 7 травня на черговій сесії міської ради депутати підтримали відповідне рішення. Галина Мінаєва поставила жорсткі терміни виконання цих робіт і нагадала своїм підлеглим про відповідальність за свої дії перед мешканцями міста.

Велику подяку висловили мешканці одного з ОСББ за фінансову допомогу з міського бюджету у ремонті покрівлі за програмою «50 на 50», а інші подякували за продовольчі набори для багатодітних сімей під час карантину.

Низка питань, порушених чугуївцями під час спілкування з Галиною Мінаєвою, стосувались соціального захисту і мали особистий характер. Міський голова надала детальні роз'яснення з кожного питання та взяла на свій особистий контроль хід їх вирішення.