Понедельник, сентября 28, 2020

Шановні земляки! 34 роки минуло з моменту найбільшої в історії людства техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС


Чугуїв був одним з перших міст, які відгукнулися на біду і взяли участь в ліквідації наслідків аварії. Сотні військовослужбовців нашого гарнізону, працівників підприємств і організацій, медичних працівників стали безпосередніми учасниками ліквідації, несли службу в зоні відчуження. Багато з тих, хто прийняв на себе удар Чорнобиля, на жаль, не дожили до сьогоднішнього дня. Перед їх світлою пам’яттю ми в глибокій повазі схиляємо голови...

Герої-ліквідатори, які пройшли через атомне пекло, і сьогодні є для нас прикладом справжнього патріотизму, громадянської мужності і відваги. Ми безмірно пишаємося і висловлюємо сердечну подяку учасникам ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи життям і здоров’ям, ці люди врятували життя майбутніх поколінь від атомного знищення.

На жаль, цього року через карантинні обмеження у Чугуєві не відбудуться традиційні заходи з нагоди річниці аварії на Чорнобильській АЕС, але невдовзі ми знову зберемося разом біля пам’ятного знаку в сквері Захисників Вітчизни, щоб вшанувати героїв-ліквідаторів, пригадати про їхній подвиг заради усього людства.

Шановні ліквідатори Чорнобильської катастрофи! Щиро бажаю вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

Міський голова Галина Мінаєва.