Понедельник, сентября 28, 2020

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ МІСТА ЧУГУЄВА!

Чугуївським відділом обслуговування громадян (сервісний центр) на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року №251 1135 пенсіонерам, яким виповнилося 80 років і більше, нараховано щомісячну компенсаційну виплату до 500 грн., 8 тис. пенсіонерів, сума пенсійної виплати яких менша за 5 тис. грн, нараховано по 1000 грн одноразової грошової допомоги.

Крім того, в квітні проведено автоматичний перерахунок по донарахуванню страхового стажу по лютий 2020 року. В умовах карантину продовжено виплати інвалідам за висновками медико-соціальної експертної комісії, перекомісія яких припала на період карантину, а в травні очікується індексація пенсійних виплат на 11% відповідно до діючого законодавства.

Працівники Пенсійного фонду України, в умовах сьогодення, агадують мешканцям міста, що в першу чергу прийом громадян здійснюється з питань виплати на поховання, після чого приймаються заяви нового призначення пенсій, поновлення виплати пенсій, перерахунків та ін. З інших питань прохання звертатися через веб-портал Пенсійного фонду України, за телефоном гарячої лінії 4-22-25 або після закінчення карантину.

Шановні пенсіонери! Просимо вас залишатися вдома та не приходити на прийом без нагальної потреби.

Начальник відділу В. БУЛГАКОВА