Понедельник, мая 25, 2020

Міський голова Галина Мінаєва провела зустріч з новим командиром бригади Павлом Федосенком, командувачем Оперативного командування «Схід» Збройних сил України Олександром Нестеренком та вже колишнім командиром 92-ОМБр Володимиром Кокорєвим

22 квітня до Чугуєва прибув командувач Оперативного командування «Схід» Збройних сил України Олександр Нестеренко, щоб представити нового командира особовому складу бригади. Командування 92-ОМБр прийняв підполковник Павло Федосенко, який до цього був заступником 54-ї окремої механізованої бригади. Згідно з Наказом Міністра оборони України, Володимира Кокорєва було призначено заступником командувача Оперативного командування «Схід».

Під час зустрічі в міській раді Галина Мінаєва привітала нового командира Павла Федосенка та колишнього командира Володимира Кокорєва з призначенням на нові посади та побажала успішного несення служби. В свою чергу військові командири висловили подяку міському голові за постійну підтримку бригади, у тому числі фінансову, та співпрацю у багатьох напрямках.

Користуючись нагодою, Галина Мінаєва у діалозі з військовими вкотре порушила питання, важливі для чугуївської громади і вирішення яких залежить безпосередньо від керівництва Міністерства оборони. Як відомо, за плечима міської влади і особисто міського голови – багаторічні наполегливі спроби забрати в комунальну власність будівлі, що знаходяться в Чугуєві, але належать військовому відомству. Також невирішеними залишаються питання передачі земель Міністерства оборони громаді Чугуєва.

Вислухавши міського голову, командувач Оперативного командування «Схід» Олександр Нестеренко запевнив, що сприятиме вирішенню важливих для громади Чугуєва питань, та за нагоди порушить їх перед керівництвом Міністерства оборони України.