Понедельник, мая 25, 2020

Цього року через карантинні обмеження традиційний урочистий захід з нагоди Дня пожежної охорони не проводили, але міський голова Галина Мінаєва та керівники району – Сергій Лободенко та Антон Бабієць – не могли оминути увагою професійне свято вогнеборців і не привітати рятувальників. Вітання пожежні приймали на робочому посту, адже для них це звичайний робочий день.

Звертаючись до співробітників 50-ї Державної пожежно-рятувальної частини, міський голова Галина Мінаєва від імені усієї чугуївської громади подякувала їм за складну повсякденну працю, за відданість своїй справі, за щоденний подвиг заради благополуччя земляків.

– Сьогодні, коли країна на карантині і більшість людей залишаються вдома, ви не можете собі цього дозволити, адже надзвичайні ситуації трапляються в незалежності від того, це вихідний, святковий день чи карантин. Вам – моя щира подяка за те, що ви завжди перебуваєте на бойовому посту, за лічені хвилини приходити на допомогу тим, хто потрапив у біду, – зазначила міський голова.