Пятница, апреля 03, 2020

Депутати міської ради на позачерговій сесії ухвалили рішення про виділення коштів на придбання апарату штучної вентиляції легень – 650 тисяч гривень, засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів для районної лікарні – 250 тисяч гривень. Таким чином, депутати підтримали пропозицію міського голови Галини Мінаєвої, яка напередодні зустрічалась з керівництвом центральної районної лікарні, щоб визначити потреби медиків у період карантину та надати необхідну допомогу

 

Також 100 тисяч гривень з бюджету міста отримає Центральна районна лікарня на виготовлення (коригування) проєктно-кошторисної документації реконструкції відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги з палатами інтенсивної терапії, групами анестезіології, діагностичними палатами та ізолятором. Такої домовленості було досягнуто між керівництвом ЦРБ та міським головою Галиною Мінаєвою, і депутати на позачерговій сесії підтримали відповідне рішення.

Окрім виділення мільйону з бюджету міста для Центральної районної лікарні, також дотації на протиепідемічні заходи отримають міські комунальні підприємства, які надають житлово-комунальні послуги. Мова йде про виділення коштів на придбання палива для автотранспорту, який доставлятиме працівників сфери ЖКГ на роботу з навколишніх населених пунктів. «Міське господарство не може зупинитися на карантин через те, що працівники не мають можливості дістатися на роботу, і мешканці мають отримувати всі комунальні послуги в повному обсязі», – зазначає міський голова Галина Мінаєва.

Також додатково з бюджету виділено 200 тисяч гривень на придбання засобів індивідуального захисту та засобів дезінфекції для забезпечення галузі ЖКГ.