Пятница, апреля 03, 2020

Шановні чугуївці! Сьогодні наше місто разом з усією країною протистоїть поширенню небезпечного коронавіруса COVID-19. Органи влади Чугуєва разом з профільними службами та закладами вже відпрацювали першочергові питання щодо попередження захворюваності у місті та порядок дій у екстрених ситуаціях

17 березня мною була проведена нарада з керівниками медичних установ, під час якої ми відпрацювали координацію їх роботи на випадок виникнення захворювання на коронавірус на території міста. На цей час медичні установи укомплектовані усім необхідним згідно їх галузевих вимог та протоколів, щоб протидіяти появі хвороби на її початкових стадіях.

Також на нараді ми визначили нагальні потреби медичних закладів, які обслуговують мешканців Чугуєва – міська влада вишукує кошти та засоби, щоб надати допомогу міському центру первинної медицини, центральній районній лікарні та станції швидкої допомоги в придбанні найбільш необхідних засобів захисту та обладнання.

Що стосується поточної життєдіяльності міста, то вона є цілком контрольованою та керованою. Усі комунальні заклади працюють в штатному режимі, з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, які ставлять перед нами спеціалісти.

У цей складний час Уряд вимагає від нас запровадження низки радикальних обмежувальних заходів з метою попередити поширення хвороби (Постанова КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та Постанова КМУ від 16 березня 2020 р. №215 «Про внесення змін до Постанови КМУ від 11 березня 2020 р. №211»).

Вимоги цих документів нами доведені до адміністрацій підприємств, які здійснюють перевезення пасажирів, крупних торгівельних мереж, ринків та представників приватного бізнесу.

Розумію, що заходи, яких від нас вимагає Уряд, порушать звичний спосіб життя багатьох мешканців Чугуєва. Але у такій серйозній ситуації, що наразі складається, ми безсумнівно віддаємо пріоритет людському здоров’ю та життю. Прошу усіх мешканців міста відповідально та з розумінням поставитися до цього випробування, уважно слідкувати за перебігом ситуації та повідомленнями в офіційних джерелах інформації, неухильно виконувати необхідні рекомендації та вимоги, зберігати спокій та здоровий глузд.

Міський голова Галина Мінаєва.