Среда, апреля 08, 2020

Міський голова Галина Мінаєва на запрошення Асоціації міст України взяла участь у робочому семінарі Східного партнерства, який проходив в м. Орлеан (Франція). Захід було організовано в рамках спільної угоди між Французькою асоціацією органів місцевого самоврядування, Асоціацією міст Польщі та Асоціацією міст України, головною метою якої є сприяння зустрічам та обміну передовими практиками між французькими, польськими та українськими органами місцевої влади, покращення відносин між місцевими і регіональними органами влади цих країн.

«Ми завжди відкриті до встановлення нових побратимських відносин з метою ознайомлення з культурою, з життям, історією для досягнення кращого взаєморозуміння, зміцнення співпраці та дружби між країнами, а також для обміну досвідом», – підкреслила міський голова.

У своєму виступі Галина Миколаївна згадала, що Чугуїв – батьківщина видатного художника Іллі Юхимовича Рєпіна, нащадки якого досі мешкають у Франції та були гостями нашого міста в 2011 році.

Візит Української делегації здійснювався за підтримки Міністерства закордонних справ Франції та Європейської Комісії в рамках Стратегічного партнерства, підписаного з проєктом ради Європейських муніципалітетів та регіонів «ПЛАТФОРМА».

Відділ внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.