Понедельник, сентября 28, 2020

З такою вимогою звернулася міський голова Галина Мінаєва до керівництва райвідділу поліції під час наради, яка 29 січня відбулась у міській раді. Приводом для її проведення стало різке погіршення ситуації зі знищенням майна окремих громадян і громади в цілому.

Міський голова висловила побоювання, що в разі, якщо найближчим часом правоохоронцями не буде вжито ефективних заходів з пошуку і затримання вандалів, справа може дійти до самосуду – саме такі заклики сьогодні все частіше лунають у соціальних мережах.

Щоб не допустити ескалації напруженості в громаді, мерія в черговий раз запропонувала правоохоронцям свою допомогу: Галина Мінаєва зазначила, що міська рада готова розглянути питання фінансування закупки скутерів для патрулювання міських вулиць поліцейськими і пального для спецтранспорту, встановлення додаткових відеокамер і активізації існуючих в місті громадських формувань з охорони правопорядку. Але зі свого боку міська влада очікує, що робота поліції стане більш жвавою, а головне – результативнішою.

– Громада має право знати, що життя і майно кожного чугуївця – під надійним захистом. Люди повинні бачити поліцейських на вулицях і вдень, і вночі, отримувати повну та своєчасну інформацію про проведену ними роботу з охорони громадського порядку. Зрештою, поліція наочними результатами своєї роботи повинна повернути авторитет і повагу в очах городян, – зазначила міський голова, звертаючись до учасників наради.

Начальник райвідділу поліції Олександр Парфьонов погодився з тим, що без допомоги населення поліцейським буде вкрай важко викрити зловмисників і, користуючись присутністю на нараді журналістів, попросив їх донести до громадськості прохання – звертатися в райвідділ з будь-якою інформацією про вандалів, які нищать комунальне майно або автомобілі чугуївців. За словами Олександра Вікторовича, ретельно розглянуті і відпрацьовані будуть всі заяви і всі версії.

Нагадаємо, що телефон Чугуївського райвідділу поліції – 2-20-13.

Відділ внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.