Среда, апреля 08, 2020

Про підсумки засідання Комісії з захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чугуївської міської ради

28 січня відбулось перше в новому році чергове планове засідання Комісії з захисту прав дитини при Виконавчому комітеті Чугуївської міської ради, на якому розглянуто тринадцять питань за заявами громадян стосовно визначення місця проживання дитини з одним із батьків, визначення часу та способу участі у вихованні малолітньої дитини батька, перевірки цільового використання аліментів, стягнутих на утримання дитини; надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу на ім’я малолітньої дитини тощо.

На розгляд членів Комісії винесено питання щодо ситуацій в родинах, що опинилися у складних життєвих обставинах, дітей з яких тимчасово влаштовано до Чугуївського міського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей; питання позбавлення батьківських прав за ухилення від виконання обов’язків стосовно малолітніх дітей.

Плановими питаннями, які розглянуто членами Комісії за підсумками минулого 2019 року, стали питання ефективності функціонування у м.Чугуєві прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу як пріоритетних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та роботи з підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів через роботу Школи прийомних батьків.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Чугуївської міської ради нагадує, що наступне засідання Комісії з захисту прав дитини при Виконавчому комітеті Чугуївської міської ради відбудеться 25 лютого о 14.00 в актовій залі виконавчого комітету.

Заяви та документи для розгляду на Комісії приймаються за адресою: вул. Старонікольська, 37, каб. 6 (Служба у справах дітей) щосереди.