Среда, апреля 08, 2020

22 січня чугуївці прокрокували на зустріч один одному по головній вулиці міста – Старанікольській, символізуючи собою історичне об’єднання Заходу та Сходу, яке відбулось у 1919 році. Саме на згадку цієї важливої для усієї нашої країни події й було запроваджено це державне свято. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

Продовженням акції стало урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку у сквері Захисників Вітчизни, який встановлений на згадку про чугуївців, що загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України, захищаючи цілісність, суверенітет і незалежність нашої держави.
Учасники заходу згадали найважливіші віхи в історії українського державотворення, наголосили на символічності та значущості Дня Соборності саме сьогодні, коли триває боротьба за неподільність українських земель і єдність українських душ.
Квіти до пам’ятного знаку поклали керівники міста, представники місцевого самоврядування і народного депутата України Дмитра Шенцева, а також співробітники установ і організацій міста, члени громадських організацій, мешканці міста. Завершуючи мітинг, чугуївці висловили сподівання на те, що вже скоро у нашій державі запанують мир та злагода.