Среда, апреля 08, 2020
Метою Конкурсу є сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст та об’єднаним територіальним громадам Харківської області у комплексному розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру, створення умов для підвищення активності громад та налагодження партнерських зв’язків.
До участі в Конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські комітети (ради) та об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, що зареєстровані згідно з чинним законодавством України.
У рамках Конкурсу передбачені наступні номінації:
- «Добробут та розвиток громад»;
- «Благоустрій та охорона довкілля»;
- «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму».
Загальний обсяг фінансування мініпроєкту становить до 300,0 тис. грн, з них:
50% фінансується з обласного бюджету;
45% фінансується з місцевого бюджету;
5% становить внесок конкурсанта.
Більш детально з інформацією щодо умов та порядку проведення обласного конкурсу можна ознайомитися на сайті Харківської обласної ради у розділі «Конкурси, гранти».
РЕЄСТРАЦІЯ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК здійснюється на сайті Харківської обласної ради з 21 січня 2020 року по 01 березня 2020 року (до 17.00).
У разі виникнення запитань щодо участі в Конкурсі, звертайтеся до відділу енергоменеджменту та залучення інвестицій Управління економічного розвитку та підприємництва Чугуївської міської ради за тел. (05746) 2-35-03 або на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..