Среда, апреля 08, 2020

ударно попрацювавши протягом року, після останньої цьогорічної сесії депутати Чугуївської міської ради знайомились з практичними результатами конкурсів «Громадський бюджет» та «Разом в майбутнє»

Зрозуміло, що частина народних обранців, по роботі пов’язаних, наприклад, з житлово-комунальним господарством міста, і так постійно стикаються з об’єктами, які брали участь у конкурсах. Однак, є серед них і ті, хто вперше на власні очі побачив результати роботи, за фінансування якої свого часу голосував в сесійній залі.
Відвідали депутати юнацьку бібліотеку в мікрорайоні «Авіатор», де проведено капітальний ремонт приміщень та їх технічне переоснащення, Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги, де реалізовано відразу кілька нових проектів, ЗОШ № 1, в якій відтепер є відремонтований спортзал та сучасний тир, а також КЖРЕП, де були презентовані «Єдиний розрахунковий центр» та «Комунальний диспетчер».
А щоб настрій у День Святого Миколая став по-справжньому святковим, в якості підсумку поїздки її організатори привезли депутатів в Будинок дитячої та юнацької творчості, де вони не тільки помилувалися святковими фотозонами, але й зробили фото на пам’ять.