Четверг, декабря 03, 2020

Галина Мінаєва привітала сім’ю з Днем Святого Миколая та новорічно-різдвяними святами, подякувала за виховання дітей та родинне тепло, яке у прийомній родині знайшли діти, вручила подарунки.

Прийомну сім’ю було створено у липні 2010 року. Другою мамою для діток, які виховуються в родині, стала Маріанна Іванівна Мішньова. Жінка народила та виховала двох рідних дітей, але у її серці знайшлося місце і для інших діток, які за різними обставинами втратили свою сім’ю.

Минулого року Маріанна Іванівна стала лауреатом міського конкурсу «Людина року-2018» у номінації «Багатогранне щастя». Саме у 2018-му вона стала прийомною мамою для п’ятнадцятирічної Аліни, рідна мама якої трагічно загинула у ДТП. Родичів, які могли б взяти її під опіку, не було, тому дівчину влаштували у Чугуївський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та її подальшу долю вирішували соціальні служби.

Пошуки прийомної сім’ї досить швидко завершились успіхом. Друга мама, можна сказати, знайшлася сама. Маріанна Іванівна прийшла забирати маленьку онуку в дитячий садок № 4, який розташований в одній будівлі з Центром, і побачила серед діток цього соціального закладу дорослу дівчину. Коли жінка дізналася історію дитини, вона прийшла в Службу у справах дітей Чугуївської міської ради з твердим наміром забрати її в свою сім’ю.

У родині Мішньових панує домашній затишок, атмосфера взаєморозуміння та доброти. Тож нехай і надалі доля буде до них прихильною, життя – щасливим та наповненим приємними турботами та піклуванням один про одного.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Чугуївської міської ради.