Среда, апреля 08, 2020

За традицією, що склалася в нашому місті протягом останніх кількох років, 19 грудня на центральній площі Чугуєва запалила свої святкові вогні новорічна ялинка. Організатори свята зробили все можливе, щоб в цей день не нудьгували ні маленькі, ні дорослі чугуївці. Парад Дідів Морозів і Снігуроньок, концертно-розважальна програма «Головна ялинка Чугуєва запалює новорічні вогні», запальна дискотека та лазерне шоу зробили цей день по-справжньому святковим.

Як і раніше в цьому році в ході Дідів Морозів і Снігуроньок прийняло участь багато чугуєвців. Святковою колоною ошатні дорослі і діти під звуки естрадно-духового оркестру «Chuguev City Band», що виконував новорічні мелодії, прокрокували від будівлі мерії центральними вулицями міста до площі Соборної.

Починаючи з цього дня та протягом усіх новорічних і різдвяних свят, площа Чугуєва буде епіцентром святкових заходів. Крім зеленої красуні, що переливається різнобарвними вогнями, тут встановлені оригінальні фотозони, дерев’яна гірка для дітей, працює резиденція Діда Мороза. Не залишить нікого байдужим і оригінальне новорічне оздоблення площі.

Святкову програму для дітей та їх батьків підготував колектив Будинку дитячої та юнацької творчості. Захоплюючі концертні номери, веселі конкурси, танцювальний флешмоб та хороводи навколо новорічної ялинки – сумувати не довелося нікому. Із задоволенням учасники свята фотографувалися на пам’ять з символами наступаючого року та року що минає – ростовими ляльками. У призначену годину під крики чугуєвців: «Раз, два, три, ялинонька гори!» зелена красуня запалила свої святкові вогні.

Приємним подарунком від міського голови Галини Мінаєвої та народного депутата України Дмитра Шенцева для городян в цей святковий день став концерт відомого українського співака Олександра Кварти.

18 грудня в Чугуївському будинку дитячої та юнацької творчості відкрив двері новорічний «Будинок Святого Миколая». У чарівній світлиці з ошатно прикрашеною ялинкою, в кріслі-гойдалці малюків зустрічав Святий Миколай. Під гучні оплески дітлахи читали вірші, співали пісні та танцювали. Крім того, всі бажаючі могли написати листа зі своїми найпотаємнішими бажаннями і відправити їх за допомогою чарівної пошти. Гості Будинку творчості відвідали також і «Майстерню Святого Миколая», де разом з його помічницями зробили новорічні листівки та розмалювали різдвяні пряники. «Будинок Святого Миколая» буде працювати протьогом усіх свят.

День Святого Миколая – по-справжньому чарівний день. Особливу увагу в це свято дорослі намагаються приділити дітям, які опинилися у складній життєвій ситуації – сиротам та позбавленим батьківського піклування. Багато років поспіль в Чугуєві існує традиція, коли міський голова передає подарунки від Святого Миколая маленьким вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

18 грудня Галина Мінаєва разом з депутатом Харківської обласної ради Дмитром М’ягким відвідали малюків, привізши з собою солодкі подарунки та святкові листівки від Святого Миколая.

– Не можна залишатися байдужим, коли бачиш талановитих, розумних і красивих дітей, які волею долі практично не знали материнської любові та турботи. Звичайно ж, хочеться зробити все можливе, щоб їхнє життя змінилося на краще, – зазначила Галина Миколаївна.

Приємним сюрпризом для гостей став імпровізований концерт, приготований дітлахами з нагоди новорічних свят. Юні артисти із задоволенням читали вірші, співали, танцювали і спілкувалися з дорослими, які залюбки дарували їм свою турботу та увагу.

Сторінка підготовленна відділом внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.