Воскресенье, июля 12, 2020

Проект офіційного документу презентувала на засіданні виконавчого комітету Чугуївської міської ради начальник фінансового управління Олена Бутова

Структура бюджету на 2020 рік як за доходами, так і за видатками, зазнала певних змін. Основна з них – це суттєве зменшення обсягу субвенцій з державного бюджету. Зокрема, змінено механізм фінансування пільг і субсидій населенню на житлово-комунальні послуги, допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям та особам з інвалідністю, які з 2020 року повністю фінансуються з державного бюджету через Міністерство соціальної політики. Субвенції місцевим бюджетам на вказані видатки скасовані.

При тому спрогнозований на 2020 рік бюджет міста є збалансованим і складає 275,6 млн грн як по доходах, так і по видатках. В бюджеті в повному обсязі врахована потреба в коштах на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери і проведення розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами.

Видатки розподілено наступним чином: освіта – 138,2 млн грн (50% у структурі бюджету), охорона здоров’я – 8,4 млн грн (3%), соціальний захист – 21,2 млн грн (8%), муніципальні послуги – 45,2 млн грн ( 16%), житлово-комунальне господарство – 39,9 млн грн (15%), культура – 7,9 млн грн (3%), фізична культура – 2,7 млн грн (1%).

На капітальні видатки планується передати із загального фонду до спеціального 24,8 млн грн для розвитку матеріально-технічної бази бюджетних установ та інфраструктури міста.

Проєктом бюджету передбачено фінансування громадських ініціатив, так для реалізації 11 проєктів – переможців конкурсу «Громадський бюджет» – передбачено видатки в обсязі 760,0 тис. грн.

Також представлено на ухвалення прогноз бюджету міста на 2021-2022 роки, розроблений на основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України, основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2021-2022 роки, фінансового потенціалу.

В перспективі на два наступні роки зберігатиметься фінансування мережі 39 установ міського бюджету, місцевих програм та бюджету розвитку.

Фінансове управління Чугуївської міської ради.