Воскресенье, июля 12, 2020

18 грудня до міської ради було запрошено авторів проєктів-переможців конкурсу «Громадський бюджет» на зустріч з міським головою Галиною Мінаєвою

Конкурс «Громадський бюджет» у Чугуєві існує з 2017 року. У його рамках були реалізовані десятки ініціатив, спрямованих на благоустрій території міста, поповнення матеріально-технічної бази підприємств та установ, покращення умов життя громадян.

Цього року надійшло 48 проєктних пропозицій на конкурс. Левова частка поданих проєктів стосується підтримки закладів освіти, встановлення дитячих, спортивних майданчиків, створення громадських просторів, енергозбереження тощо.

Спілкуючись з авторами проєктів Громадського бюджету, які стали переможцями за всі роки його існування, Галина Мінаєва зазначила, що на реалізацію ідей громадян у 2020 році у бюджеті міста передбачено 800 тис грн, і це вдвічі більше, ніж у минулому році. Міський голова підкреслила, що вважає великим успіхом позитивну динаміку участі чугуївців не тільки у подачі  пропозицій, а й у голосуванні за проєкти земляків і визначенні переможців.

Галина Мінаєва подякувала авторам проєктів-переможців Громадського бюджету за активну участь у конкурсі й у громадському житті міста та вручила Подяки міського голови і подарунки.

Нагадаємо, що Громадський бюджет (бюджет участі) – це частина бюджету міста Чугуєва, з якого здійснюється фінансування визначених безпосередньо членами територіальної громади заходів, виконання робіт та надання послуг, відповідно до оформлених проєктних пропозицій, які стали переможцями конкурсу.

Управління економічного розвитку і підприємництва Чугуївської міської ради.