Воскресенье, июля 12, 2020

Першими до мера у гості завітали учениці Чугуївської дитячої художньої школи ім. І. Ю. Рєпіна – переможці Міжнародного фестивалю-конкурсу юних художників в Австрії. Днями нагороди було доставлено спецпоштою з Відня в Україну. Їх в урочистій обстановці юним художницям вручила Галина Мінаєва разом з директором художньої школи Володимиром Непомнящим.

Таїсія Череватенко отримала Гран-Прі та Кубок переможця у номінації «Графіка» за патріотичну роботу «Українські козаки на захисті своєї країни». Вікторія Ликова стала лауреатом І премії та отримала медаль у номінації «Графіка» за роботу «Україночка біля хати». Любов Буртелей стала лауреатом ІІІ премії та отримала медаль у номінації «Живопис» за роботу «Дівчина з кулькою».

Вручаючи нагороди й подарунки юним чугуївським художницям, Галина Мінаєва зазначила, що Чугуїв пишається їхніми здобутками, а також підкреслила, що кожна подібна нагорода є не лише особистим досягненням, але й має велике значення для створення позитивного іміджу міста.

Відвідали на минулому тижні міського голову і вихованці дитячої ТВ студiї «ОбовсемКа» Чугуївського будинку дитячо-юнацької творчості.

Фільм юних журналістів з Чугуєва «ДемократіЯ» став переможцем Міжнародного дитячого медіафестиваля «Дитятко», який проводиться серед дитячих творчих телевізійних, анімаційних колективів, телевізійних компаній, продюсерських центрів, що створюють програми і фільми для дітей. Завдяки цьогорічній перемозі діти побували на світовому форумі демократії Ради Європи у Стразбурзі та конференцii «Кращі практики місцевого самоврядування», яка відбулася у Києві.

Юні журналісти користуючись нагодою залюбки поспілкувались з міським головою Галиною Мінаєвою. Учасники зустрічі висловили цікаву пропозицію про створення літнього позашкільного дитячого табору молодих лідерів. Галина Миколаївна схвалила ініціативу дітей та пообіцяла їм всебічну підтримку.

18  грудня міський голова Галина Мінаєва зустрілась з юними чугуївськими музикантами, які цього року досягли значних успіхів у своїй творчій діяльності. До міської ради було запрошено солістів вокальної студії «Калинонька» та вихованку дитячої музичної школи Евеліну Кауфман.

Вокальний ансамбль «Калинонька» був створений у 2006 році на базі Будинку дитячої та юнацької творчості. Художнім керівником колективу є Вікторія Пахоменкова. Ансамбль створює власні пісні, нові обробки та аранжування українських народних пісень, знімає відеокліпи.

Наразі найбільш активними вихованцями є Олександра Андрєйченко, Софія Ващенко, Уляна Ващенко, Злата Гарбуз, Єлизавета Манолій, Ірина Мяч та Валерія Погребняк. У 2019 році вокальній студії «Калинонька» присвоєне почесне звання «Зразковий художній колектив». Серед останніх перемог найбільш значущою стала участь у Міжнародному фестивалі «Stare mesto Prague Art Festeval 2019», що пройшов у м. Прага.

Ім’я Евеліни Кауфман, юної піаністки, учениці дитячої музичної школи, викладачем якої є директор школи Тетяна Маміна, вже стало відомим у Чугуєві, адже дівчина є переможцем численних музичних конкурсів. Цей творчий рік був для Евеліни щедрим на творчі перемоги міжнародного рівня. Своїм успіхом дівчини завдячую не лише природному таланту, а перш за все, невтомній праці разом з педагогом.

Відділ культури і туризму Чугуївської міської ради.