Пятница, августа 14, 2020

Меморандум про співпрацю між Чугуївською міською радою та Чугуївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги Документ завізували міський голова Галина Мінаєва та керівник Центру Олександр Хомич.

Співпраця між Чугуївською міською радою та Центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги дозволить забезпечити широке інформування громадськості з правових питань; покращити доступ населення до правової допомоги та правосуддя; підвищити рівень правової культури населення шляхом навчання школярів та молоді; спеціалістам, які займаються наданням правової допомоги, – обмінюватися досвідом та підвищувати свій освітній рівень.

Окрім того, Чугуївському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги значну роль відведено в реалізації «Програми безоплатної правової допомоги населенню міста Чугуїв на 2020-2022 роки», яка була затверджена Чугуївською міською радою. Програма передбачає створення рівних можливостей для доступу до безоплатної правової допомоги осіб, які мають на неї конституційне право і потребують такої допомоги, підвищення рівня правової освіченості населення Чугуєва, зокрема соціально вразливих верств.

Відділ внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.