Вторник, января 28, 2020

Захід відбувся у Києві 5 листопада

Під час Загальних зборів розглянули звіт про роботу Асоціації у 2018 році, плани на поточний рік, обрали Виконавчого директора та віце-президента Асоціації.

Асоціація «Енергоефективні міста України» (АЕМУ) як об’єднання органів місцевого самоврядування створена у 2007 році. Її основною метою є задоволення потреб своїх членів і відповідних територіальних громад у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими і закордонними партнерами в ділянках ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку поселень.

Сьогодні АЕМУ об’єднує більше 80 українських міст, як великих, так і середніх та малих, з усіх регіонів України.

АЕМУ постійно надає консультації, проводить конференції, дискусійні панелі, тренінги та практичні семінари, реалізує спільні проекти і навчальні поїздки для міст-членів АЕМУ. Вся діяльність спрямована на те, щоб допомогти містам впроваджувати систему управління енергією, розробити план дій для реалізації енергетичної політики, залучати громадськість до спільних дій у відповідь на місцеві енергетичні виклики.

Відділ внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.