Вторник, января 28, 2020

Відповідний Меморандум було підписано 5 листопада під час XV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства»,  в якому взяли участь міський голова Галина Мінаєва, представник комунальних підприємств міста й управління ЖГГ та екології міської ради.

 

Меморандум передбачає налагодження співпраці та консолідацію зусиль, спрямованих на підтримку ініціатив щодо енергоефективності. Передбачається, що спільна діяльність сторін сприятиме економії споживання енергетичних ресурсів та витрат на комунальні послуги об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), поліпшення зовнішнього вигляду будівель, продовження терміну їх експлуатації, підвищення рівня комфорту та умов проживання у будинках, а також збільшення їх вартості. Така співпраця дозволить залучати додаткове фінансування на комплексну енергомодернізацію житлових будинків за програмою Фонду енергоефективності «Енергодім».

Конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» та низка галузевих виставок проходили 5-7 листопада в Міжнародному виставковому центрі в Києві. Захід  був організований Міністерством розвитку громад та територій України.

Під час роботи Конгресу розглядалися питання впровадження сучасних технологій та обладнання, інноваційних розробок, пошуку економічно та технологічно обґрунтованих шляхів підвищення ефективності використання матеріальних і енергетичних ресурсів, а також комплексного визначення шляхів удосконалення системи управління галуззю.

Поєднання насиченої ділової програми з виставками надало можливість фахівцям взяти участь в секційних засіданнях Конгресу, ознайомитися з широким спектром сучасної продукції та новими інженерними технологіями для міського господарства.

Наслідком цього заходу та супутніх виставок будуть нові проекти, які зроблять українські громади сучасними, прогресивними і комфортними.

ДОВІДКОВО:

Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» реалізується ДУ «Фонд енергоефективності». «Енергодім» – це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках. Участь в програмі можуть брати ОСББ.

Програма затверджена 16 серпня 2019 року та діє до 31 грудня 2023 року на всій території України. 

Відділ внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.