Вторник, января 28, 2020

31 жовтня в Чугуєві вітали представників однієї з найбільш затребуваних на сьогоднішній день в суспільстві професій. В КЦ «Імідж» відбувся святковий концерт, на який були запрошені представники всіх установ соціальної сфери міста

Сьогодні в системі соціального захисту Чугуєва працює декілька установ, організацій і служб. Це Управління соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування, Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «ШАНС», Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, Пенсійний фонд, соціальні служби та фонди. Саме на їх плечах лежить нелегке завдання з підтримки і допомоги різним категоріям громадян, і в першу чергу людям з інвалідністю та ветеранам, пенсіонерам та багатодітним сім’ям, дітям-сиротам та людям, які опинилися у складній життєвій ситуації.

Звертаючись до учасників святкового заходу, міський голова Галина Мінаєва зазначила, що за останні роки в місті вдалося досягти значних перетворень у соціальній сфері.

– Багато років тому ми визначили соціальну сферу однією з пріоритетних у Чугуєві і продовжуємо планомірну роботу в цьому напрямку. Обравши девіз у соціальній роботі – «Чужої біди не буває», ми намагаємося якомога повніше забезпечити соціальні потреби кожного жителя міста, тим самим зберігаючи їх громадську активність і самодостатність. У нашому місті працює кілька установ соціальної сфери. І всі ви робите дуже важливу роботу для жителів Чугуєва, – зазначила міський голова.

Галина Мінаєва вручила працівникам соціальної сфери Подяки міського голови. Приємним сюрпризом для Галини Миколаївни стало нагородження Почесним знаком Профспілки працівників соціальної сфери України «За соціальне партнерство». Цю нагороду міський голова Чугуєва отримали за особисті заслуги у розв’язанні проблем соціального захисту громадян міста Чугуєва, ґрунтовну роботу з забезпечення підвищення професіоналізму працівників соціальної сфери, створення належних умов їх праці, сприянні розвитку ефективності соціального діалогу між адміністрацією і Профспілкою, результативну діяльність у виконанні зобов’язань, визначених у колективних договорах.

Також нагороди Профспілки працівників соціальної сфери України отримали Тетяна Нейковська, Олена Бєлєвцева, Аліна Гетьман.

З привітальним словом до працівників соціальної сфери Чугуєва звернувся депутат Харківської обласної ради Олександр Донський. Він передав слова вітання від народного депутата України Дмитра Шенцева. Від депутатів обласної та міської рад з команди Дмитра Шенцева жінкам вручили квіти.

Музичним подарунком для соціальних працівників Чугуєва став виступ артистів з Полтави – кавер-групи «Джазуні».

Відділ внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.