Вторник, января 28, 2020

Таку акцію провела в неділю молодь військового містечка

На жаль, на заклик вийти і прибрати хоча б невелику територію біля ГБО, відгукнулися одиниці. Однак відрадно, що з двох десятків мешканців, які долучились до толоки, половину склали діти, і вони активно працювали нарівні з дорослими.

Протягом порівняно невеликого часу було зібрано десятки мішків сміття як у парковій зоні, так і під стінами ГБО.

Ініціатором акції виступив мешканець Башкирівки, випускник місцевої школи 2012 року Олег Марков, який на себе ж взяв і витрати з придбання витратних матеріалів. Його підтримали друзі та небайдужі земляки, які дбають за рідне містечко. За словами Олега, це його перший досвід громадської діяльності. У планах – продовжити роботу в цьому напрямку, в тому числі шляхом можливої взаємодії з війсь-ковою частиною. Будуть відпрацьовані і способи більш ефективного оповіщення башкирівців про подібні екологічні акції.

Смачною польовою кашею, гарячим чаєм від організаторів заходу, невимушеним дружнім спілкуванням завершилася акція вихідного дня, яка викликала масу задоволення у її учасників, особливо дітвори. Чим не гарний приклад самоорганізації жителів, які люблять свою малу батьківщину і справами доводять це?!

Управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міської ради.