Пятница, февраля 21, 2020

 

Делегація з Чугуєва на чолі з міським головою Галиною Мінаєвою бере участь у конференції «Перспективи розвитку східних регіонів України», яку 24 жовтня у Києві проводить німецька федеральна компанія GIZ. Участь у конференції – це перш за все можливість дізнатись про нові проєкти, які буде реалізовувати GIZ на сході України, та продовжити співпрацю з німецькою федеральною компанією

 Разом з міським головою Галиною Мінаєвою у конференції «Перспективи розвитку східних регіонів України» беруть участь її заступник Тетяна Вінник, начальники управлінь культури та освіти Чугуївської міської ради Олена Цибульник та Марина Проценко, директор територіального центру соціального обслуговування Тетяна Сємілєтова, директор Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «ШАНС» Олександр Лисенко.

Зазначимо, що, співпрацюючи з Німецьким товариством міжнародного співробітництва, Чугуїв отримав гранти на загальну суму понад 40 млн. грн. Наше місто і компанію GIZ поєднує довготривала співпраця, завдяки якій було реалізовано багато інфраструктурних та інших проєктів з розвитку міста: від капітальних ремонтів в навчальних закладах до забезпечення оргтехнікою та обладнанням закладів соціального спрямування.