Воскресенье, июля 05, 2020

Про це повідомила 7 жовтня міський голова Галина Мінаєва під час об'їзду міських котелень. Питання підготовки до зими Галина Миколаївна особисто тримала на контролі протягом декількох останніх місяців, а сьогодні вирішила на власні очі переконатися в тому, що доповіді профільних керівників відповідають реальному стану речей. Дійсно, всі котельні КП "Чугуївтепло" до початку опалювального сезону готові, а от з мережами ситуація не настільки чудова. Міський голова відвідала вулицю Красноманежна, де сьогодні активно ведуться роботи з ремонту тепломереж: нещодавно гідровипробування викликали порив труби, який в даний час усувається.

Галина Мінаєва обговорила з директором підприємства цілий ряд питань, що стосуються зміцнення матеріально-технічної бази тепломережі і впровадження енергозберігаючих нововведень в її роботу.
Зокрема, мова йде не тільки про обладнання насосів в котельнях регуляторами з метою економії електроенергії і реконструкції окремих енергоємних котлів, але і про революційному поки для наших країв вирішенні - використанні екологічно чистих фрагментів ТПВ для виготовлення альтернативного палива для котелень.
Така програма, що дозволяє не тільки отримувати дешеве паливо, а й частково вирішувати питання утилізації сміття, вже починає реалізовуватися в Полтавській області. На розробку аналогічних заходів з урахуванням місцевої специфіки міський голова Чугуєва націлює фахівців нашого УЖКГ.
- Сьогодні чугуївці на рівні своїх будинків і квартир, і навіть цілих ОСББ, роблять все можливе для економії теплової енергії. Не повинно відставати від цього процесу і наше теплогенеруюче підприємство. Якщо впровадження енергозберігаючих технологій і не дасть нам зниження тарифу в умовах нестабільної ціни на газ, то воно принаймні дозволить тримати його на нинішньому рівні, - зазначила міський голова в розмові з директором підприємства Володимиром Головакіним.
Що ж стосується початку опалювального сезону в нинішньому році, то, як вже було сказано, Галина Мінаєва заявила, що тепло буде подано в квартири городян згідно постанови Кабміну №151 від 17 лютого 2010 року, в якому зазначено, що опалювальний сезон повинен стартувати, якщо середньодобова температура протягом трьох діб не перевищує 8 ° С. Так що, дорогі земляки, стежимо за прогнозом погоди.