Про це міський голова Галина Мінаєва нагадала своїм підлеглим в ході вчорашнього контролю перебігу робіт на вулиці Старонікольська

 Приводом для втручання Галини Миколаївни в роботу підрядника стали скарги мешканців будинку №46 по вулиці Старонікольська. Жителі з одного боку зраділи облаштуванню внутрішньоквартальної дороги біля свого будинку, а з іншого – висловили здивування з приводу того, що не було враховано необхідність облаштування стоянки для їх транспорту. Дійсно, раніше стоянки у дворі цього будинку не було, і жителі залишали свої автомобілі  прямо на газоні, проте тепер через установку високих бордюрів, вони виявилися позбавленими цієї можливості. 
Природно, виникало питання – невже не можна зробити так, щоб машини паркувалися цивілізовано, на асфальтованому майданчику, а не на газоні. Можна – підтвердила міський голова на зустрічі з мешканцями та тут же, на місці, дала відповідні доручення профільним фахівцям управління ЖКГ. Отже, тепер у дворі 46-го будинку не тільки буде місце для парковки машин, але і з'явиться заасфальтована ділянка для розміщення контейнерів для відходів. Думку людей почуто і враховано.

 

 

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.