Вторник, января 28, 2020

З нагоди головного державного свята у сквері Захисників Вітчизни відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку, на місці якого планується встановити пам’ятник чугуївцям, що загинули під час проведення АТО/ООС на сході України, захищаючи цілісність, суверенітет і незалежність нашої держави.


День Незалежності України – це величне свято, але цього року, як і декілька попередніх, воно має присмак смутку і тривоги, адже на сході не припиняються бойові дії та в результаті збройного конфлікту продовжують гинути люди. Після промов на честь свята пролунав гімн України і учасники заходу вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання. Квіти до пам’ятного знаку поклали представники Чугуївської міської ради на чолі з міським головою Галиною Мінаєвою, депутати міської та обласної рад, співробітники установ і організацій, члени громадських організацій, мешканці міста.
Квіти також було покладено до пам’ятної дошки на Меморіалі Слави, де викарбовано прізвища мешканців Чугуєва – військовослужбовців, які загинули у наш час, виконуючи свій обов’язок із захисту України.
Вітаючи один одного з Днем Незалежності України, чугуївці висловлювали сподівання на те, що у нашій державі найближчим часом запанують мир та злагода.
Цього ж дня в сквері «Центральний» відбувся міський фестиваль «Молода співуча родина». Десятки чугуївських сімей взяли участь у конкурсі «В усі часи ми є у нашій пісні», виконуючи щирі українські пісні. Гучними оплесками глядачі підтримували виконавців.
До речі, саме на цьому заході вперше пролунав гімн Чугуєва, перекладений українсь-кою мовою, у виконанні Іллі Бессараба.