Понедельник, мая 25, 2020

підбили на медичній нараді співробітники Чугуївського міського центру первинної медико-санітарної допомоги


Міський центр працює у Чугуєві півтора року, і за цей час медикам вдалося досягти значних успіхів. Чугуївський ЦПМСД є одним із лідерів за темпами підписання декларацій між пацієнтами та сімейними лікарями. Успішно триває робота по урядовій програмі «Доступні ліки», впроваджуються інші державні програми. У кожній амбулаторії сімейного лікаря є все необхідне для швидкого надання первинної допомоги містянам.
Активно долучається Чугуїв до пілотного проєкту з надання телемедичних послуг в сільській місцевості, який наразі впроваджується в Харківській області. Завдяки участі Чугуївського міського ЦПМСД у конкурсі-проєктів «Разом в майбутнє» у цьому році придбано 8 телекардів, за допомогою яких можна передавати кардіограму в онлайн-режимі фахівцям харківських клінік для надання оперативної консультації.
Ще один проєкт центру «Ефективна первинна медицина в громаді» виграв у конкурсі міні-грантів Харківської обласної ради. В рамках проєкту «Новітній підхід до організації надання медичних послуг шляхом інформатизації процесів обслуговування пацієнтів» буде розроблений сайт Чугуївського міського ЦПМСД, в амбулаторіях сімейної медицини вже встановлено інфобокси, телемонітори, кулери, тактильні таблички з шрифтом Брайля.
Питання медичної діяльності Центру ПМСД окреслила заступник головного лікаря Тетяна Курило. Окремим питанням на нараді було обговорено напрямок медичної допомоги учасникам бойових дій АТО/ООС та маленьким мешканцям міста.
Під час медичної наради міський голова Галина Мінаєва подякувала медикам та адміністрації Центру за небайдуже ставлення до своєї професії, закликала до постійної комунікації між органами влади та медичними працівниками задля покращення якості надання медичної допомоги мешканцям міста.


Відділ охорони здоров’я Чугуївської міської ради.