Понедельник, мая 25, 2020

21 серпня міський голова Галина Мінаєва зустрілась з працівниками комунального підприємства "Чугуївський комунальний комплекс". Головною метою зустрічі було подякувати їм за працю та гідну підготовку міста до відзначення головних свят чугуївської громади – Дня міста та Дня народження художника зі світовим ім’ям Іллі Рєпіна


Галина Миколаївна запросила працівників ЧКК до свого кабінету, вручила грошові винагороди та поспілкувалась на важливі теми – ті, що стосуються сьогодення міста. Обговорили під час зустрічі і перспективи розвитку комунального підприємства.

Звертаючись до своїх співрозмовників, міський голова зазначила, що вони виконують надважливу для міста роботу. Чисті вулиці, парки та сквери, доглянуті клумби та зелені насадження, розчищені та посипані взимку дороги та тротуари, прибирання сміття – все це результати роботи працівників Чугуївського комунального комплексу. У серпні їм довелося працювати зі збільшеним навантаженням, адже необхідно було добре підготуватися до відзначення головних свят чугуївської громади, а потім прибрати після святкування. Комунальники працювали понаднормово, сумлінно виконуючи свої обов’язки. За кропітку працю та внесок у проведення святкових заходів їм щиро подякувала міський голова.