Почути і зрозуміти один одного – таким був лейтмотив чергового засідання міської координаційної ради з питань боротьби зі злочинністю, яке відбулось у середу, 21 серпня. Його провели заступники міського голови Людмила Макаренко та Ігор Кащавцев


Найбільш обговорюваним питанням стали взаємини особового складу нещодавно виведеної із зони ООС військової частини з місцевим населенням, в першу чергу мешканцями Клугино-Башкирівки. Тема ця вже встигла викликати широке обговорення в соціальних мережах, і тому основним завданням наради в цій ситуації стало налагодження діалогу між військовослужбовцями і активом військового містечка, який був представлений депутатами міської ради та головами ОСББ.

Обмінявшись думками, обидві сторони спробували скласти алгоритм дій на випадок непорозумінь. Зокрема, було прийнято рішення про посилення контролю командування частини над «проблемними» військовослужбовцями, активізації патрулювання міста не тільки співробітниками ВСП, а й Національної гвардії, посилення контролю за дотриманням рішення про заборону продажу спиртного людям у формі.

І все ж, всі без винятку учасники зустрічі зійшлися на тому, що не самими лише каральними і обмежувальними заходами можна налагодити спокійне і доброзичливе співіснування чугуївців і військовослужбовців. Набагато важливіше – спробувати зрозуміти один одного і зробити крок назустріч. Одним – усвідомити, що вони знаходяться на своїй, але мирній землі, а іншим – з розумінням і повагою ставитися до людей, що ризикували життями і здоров’ям, щоб ця земля залишалася мирною для всіх нас.

У разі виникнення ситуацій, коли військовослужбовці порушують громадський порядок, жителі Чугуєва можуть інформувати оперативних чергових ВСУ (по телефону 0992471077) та ВСП (по телефону 0962809984 або 0574640072).

 

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.