Пятница, февраля 21, 2020

Делегація на чолі з міським головою Галиною Мінаєвої ознайомилась з досвідом миргородських колег в управлінні міським господарством, а також колеги двох муніципалітетів обговорювали можливі шляхи вирішення проблем, спільних для малих міст України.


Відвідання чугуївською делегацією у Миргорода було організовано у відповідь на візит до Чугуєва представників Миргородської міської ради. Нагадаємо, що делегація з Миргорода перебувала у Чугуєві наприкінці вересня 2018 року з метою ознайомлення з ходом реформування сімейної медицини. Тоді гості були неабияк вражені перетвореннями на первинній медичній ланці у Чугуєві і навіть вже встигли застосувати отриманий досвід у своєму місті.

Корисним був візит до Миргорода і для чугуївських депутатів та очільників міста. Делегація з Чугуєва побувала на реконструйованій котельні в «Авіамістечку», яка відбулась в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО, відвідала амбулаторію сімейної медицини, лікувально-діагностичний комплекс «Миргородкурорт», ЦНАП, ЗОШ №1. Насиченою була культурна програма перебування у Миргороді. Чугуївці відвідали Український ковальський фестиваль ножових майстрів імені Петра Федоряки, а також дізнались багато цікавих фактів з історії міста.

Як зазначає міський голова Чугуєва Галина Мінаєва, співпраця між муніципалітетами дає можливість не тільки обмінюватися корисним досвідом, а й у діалозі винаходити шляхи вирішення проблем, спільних для малих міст України.