Пятница, февраля 21, 2020

16 серпня на території військової частини А-0501 відбулися урочистості з нагоди виведення на чергову ротацію бійців 54-ї ОМБр. Привітати військовослужбовців, які 8 місяців боронили нашу землю на сході держави, зібралися представники вищого командування ЗСУ, зокрема командувач військами ОК «Схід» полковник Олександр Нестеренко, керівники Харківської обласної державної та Донецької військово-цивільної адміністрацій, чугуївської міської та районної влади, Харківського обласного військкомату, ветерани АТО/ООС
Командир бригади полковник Олексій Майстренко тепло привітав особовий склад частини, подякував кожному бійцеві за службу та відданість присязі. Від громади Чугуєва до військовослужбовців з привітальними словами звернулася заступник міського голови-керуючий справами міськвиконкому Людмила Макаренко.

За сумлінне виконання військового обов’язку, сміливість та патріотизм, виявлені під час захисту територіальної цілісності України, сотні бійців були нагороджені відзнаками різних ступенів, деякі – отримала чергові військові звання.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих побратимів. Таких під час цієї ротації у бригаді 12.

На завершення урочистостей перед особовим складом бригади та гостями було презентовано пісню, що відтепер вважається офіційним гімном 54-ї ОМБр.

Наразі військовослужбовців чекають відпустки, потім – бойове злагодження та підготовка до виконання наказів Батьківщини.