Пятница, февраля 21, 2020

Чугуївці відзначили важливі дати в історії міста – 381-у річницю від дня заснування Чугуєва і 76-ю річницею визволення від німецько-фашистських загарбників. Вечірня програма святкування на площі Соборній запам’ятається емоційним концертом чугуївських виконавців, нагородженням земляків міськими відзнаками і, звичайно, виступом зірок українського шоу-бізнесу – гурту «Авіатор» і народної артистки України Ірини Білик. Концертну програму свята було організовано міським головою Галиною Мінаєвою, народним депутатом України Дмитром Шенцевим та компанією «Marshal»

«Чугуїв – дивовижне, прекрасне і неповторне місто, яке неможливо не любити. Сьогодні тут поєднуються історія і сучасність, безцінний досвід старшого покоління і енергія нашої молоді. Ми по праву пишаємося, що наш Чугуїв – одне з найбільш унікальних міст Слобожанщини. І головне багатство Чугуєва – саме ви, його мешканці. Вашою багаторічною працею, розумом і талантом, любов’ю до малої батьківщини створено все, що становить сьогодні гордість і славу нашого міста», – зазначала, звертаючись до чугуївців міський голова Галина Мінаєва.

Галина Мінаєва разом з народним депутатом України Дмитром Шенцевим під оплески усієї площі вручила міські відзнаки чугуївцям, внесок яких у розвиток Чугуєва був особливим саме цього року. Приємно зазначити, що серед нагороджених Почесними грамотами виконавчого комітету Чугуївської міської ради та Подяками Чугуївського міського голови – багато людей простих професій, але вони кожного дня на своєму робочому місці сумлінно працюють, чесно виконуючи свій професійний обов’язок. Праця таких робітників не має бути непоміченою – місто цінує внесок кожного у спільну справу.

Хвилюючим моментом церемонії нагородження стало вручення найвищої відзнаки чугуївської громади Володимиру Івановичу Непомнящему. Рішенням сесії Чугуївської міської ради від 19 липня 2019 року директору Чугуївської дитячої художньої школи імені І.Ю.Рєпіна присвоєно звання «Почесний громадянин міста Чугуєва». І відтепер ще одне ім’я вписано у книгу Почесних громадян Чугуєва!

Дипломами та подарунками від міського голови Галини Мінаєвої та народного депутата України Дмитра Шенцева за перемогу в міському конкурсі «Мій дім, мій двір, моя вулиця» та конкурсі-огляді під патронатом народного депутата України Дмитра Шенцева «Квітучий край».

Кульмінацією вечірньої святкової програми став виступ відомого гурту «Авіатор» та народної артистки України, однієї з найулюбленіших співачок різних поколінь українців Ірини Білик.

Завершився святковий вечір яскравим феєрверком та молодіжною дискотекою.

Зі святом, любе місто!