Пятница, ноября 15, 2019

Цьогорічний велопробіг, учасниками якого є любителі велоспорту з різних міст України (Чернігова, Києва, Одеси), проходитиме в Харківській області з 2 по 6 серпня


Протягом чотирьох днів заплановано відвідування і ознайомлення учасників велопробігу з історико-культурними та рекреаційними об’єктами Харківської області. Загалом велосипедисти подолають понад 350 км. Окрім нашого міста вони відвідають Зміїв, Богодухів, Шарівку та Натальївку.

Мешканці міста, які долучилися до велопробігу, зустрічали спортсменів на стадіоні «Олімп». Гостей міста привітали міський голова Галина Мінаєва, координатор велопробігу Артем Кучеренко, керівник громадської організації «Велоклуб «Карбон» Сергій Маковецький, начальник начальника відділу у справах молоді та спорту Світлана Лиманська.

Велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» – єдина в Україні соціальна ініціатива, завдяки якій зрячі та незрячі люди з усієї країни спільно подорожують на велосипедах- тандемах. Мета проекту – показати українцям, що незрячі – рівноправні члени суспільства, а здатність «бачити» виходить далеко за межі фізичного зору.