Пятница, ноября 15, 2019

У той час коли працівники сфери культури «відшліфовують» програму святкування ювілею Іллі Рєпіна, колективи бюджетних установ міста долучились до прибирання центральних вулиць міста, які стануть епіцентром проведення святкових заходів

 

Вулиці Гвардійська, Музейна, Старонікольська, площа Соборна – тут сьогодні кипить робота з прибирання та сконцентровано основні зусилля працівників організацій та установ міста. У толоці беруть участь колективи виконавчого комітету Чугуївської міської ради, Управління освіти, Територіального центру соціального обслуговування, Управління соціального захисту населення, комунальних підприємств міста.

Звертаємося до всіх мешканців Чугуєва з проханням поважати працю людей, які наводять лад на вулицях міста, та підтримувати чистоту, а також запрошуємо взяти активну участь у святкових заходах з нагоди 175-річчя Іллі Рєпіна та закриття ювілейного ХХ Міжнародного рєпінського пленеру.

P.S.: В рамках сьогоднішньої екологічної акції її учасники прибрали на територіях могил Почесних громадян Чугуєва та могили матері Іллі Рєпіна на Преображенському цвинтарі.