Пятница, ноября 15, 2019

Перевиконання загального фонду бюджету Чугуєва дозволило збільшити фінансування багатьох місцевих програм, в тому числі програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства. Пропозиції міського голови Галини Мінаєвої та фахівців міської ради підтримали депутати міської ради, затвердивши своїм рішенням на черговій сесії зміни до міського бюджету.

Зазначимо, що при підготовці пропозицій щодо змін, внесених до міського бюджету, було враховано звернення чугуївців стосовно необхідності вирішення проблемних питань. Яких саме змін слід очікувати найближчим часом за рахунок додаткового фінансування?

Поточний ремонт доріг (загальноміських та внутрішньоквартальних).

Встановлення поручнів у пішохідній зоні від вулиці Зелена Долина до вулиці Чапаєва.

Встановлення огорожі біля нового дитячого майданчика в мікрорайоні Осинівка.

Окрім того, низку проблемних питань в сфері ЖКГ вдасться вирішити за рахунок збільшення видатків спеціального фонду міського бюджету та здійснення перерозподілу видатків між бюджетними програмами. Зупинимося на деяких з них:

Капітальний ремонт внутрішньоквартальної дороги по вулиці Горішного, 127.

Капітальний ремонт освітлення парку Рєпіна.

Благоустрій території біля будинку №5 по вулиці Музейна.

Ремонт покрівлі будинку №265 по вулиці Харківська та гуртожитку №7А по вулиці Дружби.

Встановлення громадської вбиральні в центральній частині міста.

Придбання контейнерів для сміття для майданчиків зі збору ТПВ.

Придбання підкачуючого насосу для системи водопостачання будинку №7Б по вулиці Дружби.

Капітальний ремонт котла на котельні КП «Чугуївтепло».

І як вже повідомлялось, додатково Чугуїв отримає субвенцію з Державного бюджету у розмірі трьох мільйонів гривень. Позитивного рішення Уряду стосовно нашого міста вдалося домогтися міському голові Галині Мінаєвій. Зміни затверджено в Державному бюджеті України, і тепер місто очікує надходження коштів. Планується, що субвенцію з Держбюджету буде використано на капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг. Відповідні зміни внесено в міський бюджет Чугуєва рішенням сесії Чугуївської міської ради, яка відбулась 19 липня.