Четверг, октября 17, 2019


Кандидати, зареєстровані Центральною виборчою комісією на окрузі № 176. Округ охоплює Великобурлуцький, Вовчанський, Дворічанський, Печенізький, Чугуївський райони області та м. Чугуїв.


Бойко Олександр Володимирович, 47 років
Самовисуванець. Народився у м. Нижній Новгород, Росія. Проживає в смт Старий Салтів Вовчанського району Харківської області. Громадянин України. Освіта вища. Фізична особа-підприємець. Безпартійний.
Лобанова Тетяна Вікторівна, 62 роки
Висувається від Аграрної партії України. Народилася в с. Малинівка Чугуївського району Харківської області. Проживає в м. Чугуїв Харківської області. Громадянка України. Освіта вища. Голова ОСББ «Ельдорадо-130». Безпартійна.
Новицький Дмитро Володимирович, 35 років
Висувається від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ». Народився в м. Кіровограді. Проживає в м. Харкові. Громадянин України. Освіта вища. Голова правління АТ «Харківгаз». Безпартійний.
Попов Олександр Володимирович, 44 роки
Висувається від Політичної партії «Європейська Солідарність». Народився в смт Печеніги Харківської області. Проживає в смт Кочеток Чугуївського району Харківської області. Громадянин України. Освіта вища. Фізична особа-підприємець. Безпартійний.
Скрипніков Сергій Вікторович, 42 роки
Самовисуванець. Народився в м. Куп’янськ Харківської області. Проживає в смт Дворічна Дворічанського району Харківської області. Громадянин України. Освіта вища. Фізична особа-підприємець. Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Счисльонок Олександр Васильович, 57 років
Висувається від Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ». Народився в м. Вевіс, Литва. Проживає в м. Харкові. Громадянин України. Освіта вища. Президент благодійного фонду «Слобідський край». Безпартійний.
Шенцев Дмитро Олексійович, 55 років
Висувається від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК». Народився та проживає в м. Харкові. Громадянин України. Освіта вища. Народний депутат України. Безпартійний.
Позачергові вибори до Верховної ради


України призначені на 21 липня 2019 року.

Відділ внутрішньої політики та організаційної роботи апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради.