Четверг, октября 17, 2019

Минулого вівторка відбулася робоча поїздка міського голови Галини Мінаєвої до мікрорайону Дружба. В понеділок мешканці Дружби приходили на прийом до міського голови і під час розговору підняли цілу низку питань проблемного характеру. З метою їх вирішення Галина Миколаївна особисто виїхала на Дружбу та поспілкувалася с городянами.


Дійсно, питань, які хвилюють мешканців, досить багато і слід зазначити, що для їх вирішення не завжди потрібні значні кошти – інколи відповідальним особам достатньо сумлінно виконувати посадові обовязки та проявляти хоч будь-яку ініціативу в роботі.
Серед таких, наприклад, викос бур’яну на автобусній зупинці та взагалі по мікрорайону, встановлення урни біля зупинки на Мічуріна перед поворотом на Дружбу, демонтаж непрацюючої каруселі та високої гірки радянських часів на дитячому майданчику.
Деякі питання дійсно потребують матеріальних ресурсів, але міський голова запевнила своїх співрозмовників, що кошти на їх вирішення будуть винайдені. Мова йде про встановлення насосу для підкачування води на дім № 7-б, де вечорами відсутня вода на верхніх поверхах. Галина Мінаєва дала доручення купити та встановити відповідне обладнання. Також міський голова доручила своїм підлеглим встановити деяке нове обладнання на дитячому майданчику, завести пісок у пісочницю, розібратися чому в аптеці «ДАРС» не видають ліки по електронним рецептам, залучити ОСББ Дружба 7-б до реалізації Громадського бюджету.


Особливій критиці міський голова піддала своїх підлелих за зволікання з вирішенням питання демонтажу зруйнованої будівлі біля дому № 7-б. Зайшовши в середину цих
руїн, Галина Миколаївна побачила їх жахливий стан. За рішенням виконкому право розібрати цю зруйновану будівлю було надано приватній особі, яка забрала лише потрібні їй елементи, а решту аварійних конструкцій залишила. На виконання доручення мера того ж вечора її заступник зв’язався із відповідальною за демонтаж особою та нагадав їй про необхідність завершити розпочаті роботи.
Болючим питанням залишається для мікрорайону, як і для всього міста, велика кількість безпритульних собак. При цьому одні мешканці на них скаржаться, інші активно годують. Міський голова відзначила, що це питання вирішиться тоді, коли в місті нарешті почне працювати організація, яка здійснить стерилізацію та чипування собак. Наразі кандидатура такої організації визначається з урахуванням ціни та якості її послуг.


Управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міської ради.