Четверг, октября 17, 2019

Одразу й декількох мікрорайонах міста тривають роботи по благоустрою території 

Розпочались роботи з облаштування футбольного майданчика на вулиці Музейна. Оновлення території біля дев’ятиповерхівок № 1, 3, 5, 7 за «Торговим комплексом» передбачає міні-проект під назвою «Здоров’я починається з родини» – переможець обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Автор проекту – громадська організація «Велоклуб «Карбон». Рішення облаштувати футбольний майданчик зумовлено інтересом мешканців до цього виду спорту та відсутністю подібних майданчиків у мікрорайоні та навколо нього. Наразі тривають роботи з встановлення секційної огорожі. За проектом передбачені футбольні ворота, п’ятисекційні лави, монтаж малих архітектурних форм, урн та благоустрій території.
Днями розпочались роботи з монтування дитячого майданчика в мікрорайоні Авіатор. Рішення встановити нові конструкції на прибудинковій території багатоповерхівок, які розташовані на околиці міста (а саме біля будинку № 157), було прийнято міським головою Галиною Мінаєвою за результатами звернень жителів мікрорайону. Працівники КЖРЕПу разом з небайдужими мешканцями мікрорайону встановили дитячу гірку, держак для карусельки, лавочку та урну.


У місті тривають роботи з ремонту тротуарів. Пріоритетність робіт визначається відразу за декількома факторами. Перш за все, враховується кількість звернень громадян з заявками на ремонт тієї чи іншої ділянки, терміни цих звернень, затребуваність тротуару або дороги у найбільшого числа городян, наявність коштів у місцевому бюджеті.
У нинішньому році вже відремонтовано тротуар по вулиці Гвардійській біля будинку № 46, внутрішньоквартальна дорога по вулиці Героїв Чорнобильців, 5, тротуар на ділянці від податкової інспекції до провулка Чайковського і цілий ряд інших об’єктів. В даний час роботи ведуться по вулиці Горішного та Гвардійськвій (від вулиці Кравцова до Чехова). Крім того, передбачається ремонт вулиці Донецької у районі перетину з вулицею Кочетоцькою з облаштуванням лівневідводу.
На кожному підпри-ємстві розпорядженням міської влади закріплені фахівці (на рівні головних інженерів), персонально відповідальні за якість проведених робіт. Те ж саме стосується і служб технічного нагляду. Всі вони сертифіковані і несуть персональну відповідальність за свої висновки, мають іменні печатки та дозволи на участь у роботах. Наприклад, гарантійний термін на ремонт тротуарів може становити від п’яти до десяти років. У разі, якщо роботи виконуються не якісно, то підрядник повинен переробити їх за свої власні кошти. Такі приклади в місті вже є.

Управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міської ради.