Четверг, октября 17, 2019

27 червня в школах Чугуєва відбулися випускні вечори. Їм передувало загальноміське свято на площі Соборній. Випускники, їхні рідні та близькі, педагоги зібралися на урочистому заході, організованому мерією Чугуєва, щоб розділити хвилюючу мить прощання зі школою і старту дорослого життя.


Випускний на центральній площі міста є одним з найулюбленіших загальноміських свят. Це одночасно красива і зворушлива, хвилююча і трохи сумна, яскрава і незабутня подія. Дівчата в чудовому вбранні, елегантні хлопці – так виглядають в особливий день вчорашні школярі. На їхню адресу звучать добрі побажання і напутні слова. Медалісти в урочистій обстановці, під оплески всієї площі отримують медалі, а їхні батьки – Подяки міського голови. Цього року відзнаки вручали заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету Людмила Макаренко, яка передала присутнім на святі щирі вітання від міського голови Галини Мінаєвої, та народний депутат України Дмитро Шенцев.
Свято вийшло надзвичайно красивим. Головними героями були, звісно, випускники. Музичні номери за участі творчих колективів міста надали особливої урочистості моменту. Родзинкою цьогорічного випускного можна вважати виступ класних керівників, яких на площу привезли два чорних автомобілі, – вчителі вразили своєю емоційністю та отримали гучні оплески. Кульмінацією свята стали підкинуті монетки «на щастя» та прощальний шкільний вальс під звуки гімну Чугуєва.
МЕДАЛІСТИ 2019 РОКУ
(11 золотих медалей, 1 срібна):
ЗОШ № 1 – 4 золоті медалі:
Анастасія Іщенко, Катерина Остапенко, Олександра Фролова, Вікторія Шегеда.
ЗОШ № 2 – 3 золоті медалі:
Владлена-Меланія Андрійовська, Анастасія Зарицька, Аліна Логочова.
НВК № 5 – 2 золоті медалі:
Катерина Кучерявенко (учениця, яка отримала максимальний бал з ЗНО з української мови та літератури), Тетяна Леонова.
ЗОШ № 7 – 1 золота медаль:
Борис Гунько.
НВК № 8 – 1 золота медаль:
Данило Шишков.
Клугино-Башкирівська ЗОШ – 1 срібна медаль:
Дар’я Волоцкова.


Управління освіти Чугуївської міської ради.