Четверг, октября 17, 2019

Збірна команда Чугуєва взяла участь  в обласній Спартакіаді фізкультурних працівників та посіла І місце


Змагання відбувались у Харкові 25 червня. До складу чугуївської команди увійшли Распопов Андрій та Чигрин Іван – начальники фізичної підготовки в/ч А-0643, Середа Ілля – тренер-викладач з футболу Чугуївської ДЮСШ, Бабак Сергій, Пархоменко Юрій, Лесновська Наталія, Хатамов Сергій – викладачі фізичної культури та спорту навчальних закладів Чугуєва.
Загалом у Спартакіаді взяли участь 11 команд, які представляли міста та райони Харківської області. Окрім першого командного місця, чугуївські фізпрацівники також посіли призові місця в особистому заліку: Лесновська Наталія – ІІІ місце у змаганнях з тенісу, Чигрин Іван – І місце у змаганнях з армспорту.
Днями у конференц-залі спортивного комплексу «Акварена» (м. Харків) відбулося засідання колегії Управління у справах молоді та спорту ХОДА та урочисте нагородження кращих спортивних закладів регіону за участю заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева. Відзнаки отримали не лише кращі спортивні заклади Харківської області, а й райони, міста та ОТГ, що активно брали участь у спортивних змаганнях.
За підсумками огляду-конкурсу на кращу організацію фізкультурно-спортивної роботи серед міст обласного значення Чугуїв отримав нагороду за ІІ місце.


Відділ у справах молоді та спорту Чугуївської міської ради.